Najpiękniejsze lata życia to te, które są jeszcze przed nami... Oni i ja...
Blog > Komentarze do wpisu

W głowie się nie mieści

Tuż przed wyjazdem Julki na pierwsze kolonie wybraliśmy się rodzinnie do kina na bajkę w reżyserii Pete Doctera „W głowie się nie mieści” . Bajka pełna humoru, akcji o dziwo całkiem dobrej (przynajmniej matce nie udało się na niej zasnąć), Julka mówi, ze ze szczyptą wzruszenia (udało jej się uronić kilka łez). Historia opowiada o dziewczynce, której życiem kieruje pięć emocji Radość, Smutek, Strach, Gniew i Odraza.
 
Radość wieczna optymistka, która wiedzie główny prym w kierowaniu emocjami głównej bohaterki zapisując je w szklanych kulach. Emocje często nie mogą dojść ze sobą do porozumienia, chociaż to Radość wydaje się mieć decydujący głos – przynajmniej do czasu. Kiedy Riley, przeprowadza się z rodzicami do innego miasta i zaczyna mieć problem z adaptacją do nowego środowiska w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności Radość i Smutek wydostają się na zewnątrz centrum dowodzenia emocjami i muszą rozpocząć wędrówkę po nieznanych zakątkach umysłu nastolatki. Czasu mają niewiele, bo ich nieobecność grozi rozpadem kształtującej się osobowości. 
 
Bardzo pozytywna bajka i jak najbardziej polecamy :)

 

 

wtorek, 14 lipca 2015, lila-a
Tagi: we

Polecane wpisy

Komentarze
2015/07/14 09:53:52
Chcę też na to do kina iść. ;) Zapowiada się na super bajkę. ;)
-
2015/07/15 13:08:37
Lilu, widzę, że powoli "odkurzasz" bloga. Tak trzymaj! ;) U mnie różnie bywa z pisaniem, czasami mnie coś najdzie i notatki częściej się pojawiają, innym razem nie odzywam się przez dłuższy czas. Czekam na kolejne wakacyjne wpisy. ;)
View My Stats

zBLOGowani.pl